Новини

Свідоцтво про участь у семінарі "Особливості міжнародної сертифікації продукції і систем управління"

Participants in the sеminаr оn "New Requirements of Еurореаn Directives For Electrotechnical Products"

Zaporizhzhya, Ukrаine
16th Маrсh 2016

Sеminаr оn "New Requirements of Еurореаn Directives Fоr Electrotechnical Products"

Volodymyr Storozhevskyi and Anton Khudoliei has participated iп the sеminаr.

Учасник міжнародної виставки "Енергія"

2007

Силова електроніка та енергоефективність 2010

alushta 2010

В Алушті 20-25 вересня 2010 року під патронатом Національної Академії наук України була проведена щорічна міжнародна науково технічна конференція "Силова електроніка та енергоефективність-2010" , в які взяли участь науковці з України, Росії, Польщі, Естонії, Австрії, Німеччини, Сирії та інших країн. На конференції з доповіддю виступив к.т.н.,технічний директор ТОВ НВП «ІМПУЛЬС» Колосов Валерій Іванович. Тема виступу – «Минимизация мощности статических потерь в ключевом элементе однотактных DC/DC преобразователей».

Національний бізнес рейтинг 2014

ExpoRating2014

Розширюємо можливості нових розробок

За заявкою компанії "АККУ-Енерго" (Київ р.) на базі НВП "ІМПУЛЬС" 28-29 липня 2009р. у р. Запоріжжя було проведено семінар для спеціалістів головної компанії та її регіональних представництв (Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Сімферополь) на якому були розглянуті питання особливостей монтажу, налагодження та обслуговування обладнання виробництва НВП "ІМПУЛЬС". Тісна співпраця провідних фахівців-розробників заводу-виробника з замовниками дозволить і в подальшому своєчасно реагувати на їх потреби і враховувати технологічні особливості об'єктів енергетики.
Активне спілкування, велика кількість запитань з боку учасників семінару, дозволяють зробити висновок, що даний семінар привніс свіжий струмінь у повсякденне життя працівників підприємств, а також, допоміг відповісти на низку дуже важливих питань співробітників "АККУ-Енерго" щодо можливостей застосування нових розробок конструкторського бюро НВП "ІМПУЛЬС".